Okolí čtyři domy

Dolní Morava je malá obec v Pardubickém kraji,  rozkládající se mezi Orlickými horami a Jeseníky na úpatí Králického Sněžníku. Obec je známá nejen horským lyžařským střediskem, ale i unikátní stavbou Stezka v oblacích a dalšími atrakcemi které združuje Relax & Sport resort Dolní Morava https://www.dolnimorava.cz/

V letním období zde naleznete dětské zábavní parky, adrenalin park, horské koloběžky, šlapací káry, trampolíny a spostu dalších zážitků ať už pěší či cykloturistické.

V zimě jsou vám k dispozici 2 skiareály - skiareál Sněžník a U Slona, skiareál Větrný Vrch vhodný pro rekrační lyžaře. Samozřejmostí jsou dětské skiparky, půjčovny vybavení a zajištění výuky. Na své si tu přijdou i příznivci běžkových tras a sněžnic. Pro vyznavače skialpinismu jsou zde organizovány různé formy výšlapů - pohodové večerní, s přespáním v horské chatě.

Celoročně je vám k dispozici Mamutí horská dráha, která nemá v naší republice obdoby - čeká vás adrenalinová jízda v délce 3 kilometry lesním terénem i na otevřených pláních.

Neváhejte a přijeďte si užít nezapomenutelnou dovolenou na Dolní Moravu, těšíme se na Vás!

foto: www.dolnimorava.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace