Okolí čtyři domy

Dolní Morava je malá obec v Pardubickém kraji, rozkládající se mezi Orlickými horami a Jeseníky na úpatí Králického Sněžníku. Obec je známá nejen horským lyžařským střediskem, ale i unikátní Stezkou v oblacích, Mamutí horskou dráhou, lanovým centrem, ale i dalšími atrakcemi pro děti a dospělé.

Nyní zde nově najdete i nejdelší visutý most Sky Bridge 721, který vám umožní výhled až z 95 m nad zemí. Jen pro milovníky adrenalinu.

V letním období zde naleznete dětské zábavní parky, adrenalin park, horské koloběžky, šlapací káry, trampolíny a spoustu dalších zážitků, ať už pro pěší či cykloturisty.

V zimě jsou vám k dispozici 2 skiareály - skiareál Sněžník a U Slona, dále pak skiareál Větrný Vrch vhodný spíše pro rekreační lyžaře. Samozřejmostí jsou dětské skiparky, půjčovny vybavení a zajištění výuky. Na své si tu přijdou i příznivci běžkových tras a sněžnic.

Celoročně je vám k dispozici Mamutí horská dráha, která nemá v naší republice obdoby – čeká vás adrenalinová jízda v délce 3 km lesním terénem i na otevřených pláních.

Neváhejte a přijeďte si užít nezapomenutelnou dovolenou na Dolní Moravu, těšíme se na vás!

foto: www.dolnimorava.cz

Design Escapes

Dolní Morava č.p. 60
561 69 Dolní Morava

E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
T: +420 605 820 731

Provozovatel

Krobelus s.r.o.
Masarykova 118
664 42  Modřice

IČ: 262 66 245
DIČ: CZ26266245


©  – 4 DOMY – Krobelus s.r.o.